Bazénová chemie Aquabela chlor šok 1000 g

Bazénová chemie Aquabela chlor šok 1000 g

Kód: 177201

bez DPH: 230,58
DPH 21%: 48,42
s DPH: 279,00
(EUR: 11,00 €)
Také doporučujeme:

Bazénová chemie Aquabela chlor šok 1000 g Chlorový rychlorozpustný granulát k okamžitému zachlorování a dezinfekci vody.
Zachlorování a dezinfekce bazénové vody-Produktová řada Aquabela: Chlorový rychlorozpustný granulát k okamžitému zachlorování a dezinfekci vody.

bez DPH: 230,58
s DPH: 279,00
(EUR: 11,00 €)

Bazénová chemie Aquabela kombi mini tablety 1000 g Malé tablety ke dlouhodobému a stabilnímu chlorování, dezinfekci nečistot a likvidaci řas.
Zachlorování a dezinfekce bazénové vody-Produktová řada Aquabela: Malé tablety ke dlouhodobému a stabilnímu chlorování, dezinfekci nečistot a likvidaci řas.

bez DPH: 276,86
s DPH: 335,00
(EUR: 13,21 €)

Bazénová chemie Aquabela stabilizátor chloru 1000 g Přípravek pro zabránění úbytku chloru a zajištění stálé desinfekce vody i za teplého počasí.
Zachlorování a dezinfekce bazénové vody-Produktová řada Aquabela: Přípravek pro zabránění úbytku chloru a zajištění stálé desinfekce vody i za teplého počasí.

bez DPH: 247,11
s DPH: 299,00
(EUR: 11,79 €)

Chlorový rychlorozpustný granulát k okamžitému zachlorování a dezinfekci vody.

Bazénová chemie Aquabela chlor šok 1000 g | Bazénová chemie - Zachlorování a dezinfekce bazénové vody - Produktová řada Aquabela

Bazénová chemie > Zachlorování a dezinfekce bazénové vody > Produktová řada Aquabela > Bazénová chemie Aquabela chlor šok 1000 g

AQUABELA Chlor ŠOK
Vysoce koncentrovaný, rychlorozpustný anorganický chlorový granulát je určen pro okamžitou šokovou desinfekci bazénové vody nebo desinfekci filtrační náplně či bazénových potrubních rozvodů. Přípravek má vysoký obsah aktivního chloru (70 %) a výborně se proto hodí pro pravidelnou šokovou desinfekci bazénů doporučenou jednou za dva týdny. AQUABELA Chlor ŠOK likviduje mikroorganismy, houby, plísně, bakterie, viry a je vysoce účinný proti vodním řasám. Vhodný pro šokovou a masivní desinfekci pískových náplní bazénových filtrací nebo pro kompletní hloubkovou desinfekci bazénových potrubních rozvodů, k jejichž materiálům je šetrný. Přípravek je stálý a může se skladovat libovolně dlouho, může sloužit také jako rezerva, když dojde jiný běžně používaný desinfekční chlorový přípravek jako např. tablety. AQUABELA Chlor ŠOK je vhodné dávkovat manuálně, lze jej ale i rozpustit ve vodě a použít k dávkovaní automatická dávkovací čerpadla. Dodáváme jej v 1 kg dóze nebo v plastovém kyblíku o obsahu 5 kg.

WZ systém > Bazénová chemie > Zachlorování a dezinfekce bazénové vody > Produktová řada Aquabela > Bazénová chemie Aquabela chlor šok 1000 g, | Produktová řada Aquabela, Zachlorování a dezinfekce bazénové vody, Bazénová chemie

Kontakt Obchodní podmínky Doprava a platby Reklamační řád Klient Košík Objednávka